U bent hier

Peter Vanvelthoven

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Peter Vanvelthoven?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • SP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Deontologische Commissie (vast lid 18 december 1997 - 12 juni 1999)
  • Werkgroep Doorstorting van de aanvullende personenbelasting (vast lid 27 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 oktober 1998 - 12 juni 1999)
  • Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (plaatsvervangend lid 9 oktober 1996 - 13 oktober 1998)
  • Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 juli 1995 - 8 oktober 1996)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Lommel op 22 oktober 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)
  • plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (18 maart 2000 - 21 november 2003)
Minister
  • minister van Werk (17 oktober 2005 - 20 december 2007)
  • staatssecretaris voor Informatisering van de Staat (12 juli 2003 - 16 oktober 2005)